• TEMİZLİK HİZMETLERİ
TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik hizmetlerimiz işletmenizin çalışma şart ve ortamlarına bağlı olarak çıkartılan temizlik programı ile yürütülmektedir. Bu program çerçevesinde işlemlerimiz: 

GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ofis ve çalışma alanlarındaki masa vb. çalışma mobilyalarınızın tozlarının alınması, küllük ve çöp kutularının boşaltılması, sert zemin ve halıların süpürülmesi, sert zeminlerin paspaslanması, asansör ve kapıların temizlenmesi kapı paspaslarının temizliği, tuvaletlerin temizliği, merdivenlerin temizliğidir. 

HAFTALIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günlük temizlikte verilen hizmetlere ilave olarak ofis camlarının temizliği, dolapların temizliği, tuvaletlerin dezenfekte edilmesi, kültablarının ve çöp kovalarının yıkanması, telefon ve diğer elektronik cihazların tozlarının alınıp silinmesi örümcek ağı kontrolünün yapılması ve temizlenmesi.

AYLIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günlük ve haftalık temizlikte yapılan hizmetlere ek olarak, bina dış cephe camlarının temizliği, sert zeminlerin makina ile yıkanması, halıların kuru köpük ile yıkanması. Bütün bu hizmetler yerine getirilirken kalite yeterlilik belgesi sahibi temizlik kimyalsalları kullanılmaktadır.

TEKNİK TEMİZLİK

Endüstri temizliği alanında fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları özenle temizliyoruz. Üretim alanlarının zemin temizliği, bakımı, makinelerin yağlardan arındırılması-bakımı ve temizliği, Hastane vb. iş yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant , kantin, mutfak gibi temiz olması gereken alanlarda, hijyenik ortamı BURSA ÜRETİME DESTEK olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz.